fbpx

Pomniki, nagrobki granitowe, kamieniarstwo - Dolny Śląsk

Nagrobki i pomniki granitowe - Dolny Śląsk

Oferta naszego zakładu kamieniarskiego to pięknie wykonane i trwałe nagrobki granitowe z wysokiej jakości naturalnego materiału. Kamieniarstwo to profesja, którą zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie udoskonaliliśmy swój warsztat pracy i umiejętności potrzebne do realizacji zamówień na pomniki. Robimy je z wysokiej jakości szarego granitu i odmian tego kamienia. Są one dostarczane od sprawdzonych producentów polskich i europejskich.

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje nagrobek granitowy?

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną nagrobków granitowych, zapraszamy do kontaktu. W czasie rozmowy ustalimy wielkość płyty, jej grubość oraz rodzaj steli. Są to najważniejsze czynniki wpływające na cenę pomnika. Zależy ona także od rodzaju wykończenia: w formie krzyża, klasycznej steli czy też rzeźby. Można również zlecić nam przygotowanie lampionów oraz wazonów na kwiaty. Przykładowe realizacje naszego zakładu znajdą Państwo na naszej stronie. W koszt nagrobka wliczony jest transport i montaż na cmentarzu.

Kamieniarstwo na Dolnym Śląsku

Oferujemy nasze usługi Klientom z Dolnego Śląska. Mając na uwadze rozległość tego regionu, umożliwiamy złożenie zamówienia także drogą mailową lub telefoniczną. Za pomniki granitowe można zapłacić gotówką w naszym zakładzie lub przelewem na konto bankowe. Zapewniamy także pełne wsparcie pracowników na każdym etapie realizacji zlecenia. Oferujemy profesjonalne kamieniarstwo w konkurencyjnych cenach i terminowość. W sprawie szczegółów realizacji mogą Państwo napisać lub zadzwonić do naszego biura.