fbpx

Nagrobki - Zgorzelec

Piękny i trwały nagrobek – obok pamięci i modlitwy – stanowi jeden z tych elementów, dzięki którym zmarły nadal żyje w pamięci bliskich mu osób. Nic więc dziwnego, że tak wielką uwagę przywiązujemy do estetyki pomników zamawianych dla członków naszej rodziny oraz przyjaciół. W bogatej ofercie firmy Szwed-Granit znajdą Państwo szeroki wybór nagrobków, które pozwolą godnie upamiętnić zmarłego, łącząc w sobie najszlachetniejsze walory strzegomskiego granitu, z niebanalną estetyką oraz najwyższą jakością wykonania. Swoją ofertę adresujemy do osób zamieszkujących Zgorzelec oraz najbliższe okolice.

Oferta nagrobków dla mieszkańców Zgorzelca

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pomników odpowiadający potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była najwyższa i w pełni dopasowana do Państwa oczekiwań. W związku z tym Klientom pragnącym zamówić w Zgorzelcu nagrobek dla bliskich proponujemy:

  • pomniki ekonomiczne – dedykowane tym z Państwa, którzy poszukują rozwiązań trwałych, eleganckich i jednocześnie budżetowych. Prostota konstrukcji w połączeniu z doskonałą precyzją obróbki powodują, że zamówiony nagrobek będzie stanowił wyraz najwyższego szacunku dla zmarłej osoby,
  • nagrobki standardowe – dostępne w wielu wzorach nawiązujących do współczesnych trendów w architekturze cmentarnej. Oferujemy wiele płyt granitowych w wielu kolorach, co pozwala nam na wykonanie zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego pomnika,
  • nagrobki premium – pozwalające w szczególny sposób uczcić pamięć bliskiej Państwu osoby. Wykonywane z najbardziej szlachetnych i najtrwalszych gatunków naturalnego kamienia, bogato zdobione, wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, dzięki czemu już z daleka przyciągają wzrok, dowodząc, jak istotną rolę osoba zmarła odegrała w Państwa życiu.

Trwałe i stylowe pomniki ze strzegomskiego granitu

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo zamówić nagrobek w wersji ekonomicznej, standardowej czy premium, oferujemy możliwość wykonania dowolnego rodzaju pomnika: pojedynczego, podwójnego, na grób murowany, ziemny lub urnowy. Każdy nasz produkt w połączeniu z unikatową galanterią nagrobną, pozwoli należycie uczcić pamięć po zmarłym. Na realizowane przez nas w Zgorzelcu i okolicach usługi dostawy oraz montażu udzielamy pisemnej, 24-miesięcznej gwarancji, która może zostać przedłużona po podpisaniu z naszą firmą Umowy Serwisowej, do czego gorąco zachęcamy.