fbpx
Granit

Nagrobki granitowe - Wrocław

Nasza firma z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się od wielu lat w kamieniarstwie. Wykonujemy pomniki cmentarne z trwałego i dekoracyjnego granitu. Ten materiał charakteryzuje się doskonałą odpornością zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Dzięki tej właściwości płyta oraz tablica mogą pozostać w stanie nienaruszonym przez kilka dekad bez konieczności remontu. Na szczególną uwagę zasługuje piękna jasnoszara barwa pomników granitowych. Mają one elegancki wygląd oraz są łatwe w pielęgnacji. Kamień strzegomski cieszy się doskonałą opinią wśród nabywców w Polsce i Europie.

Koszt nagrobka z granitu strzegomskiego

Jeśli chodzi o ceny nagrobków, to ustalane są indywidualnie i zależą od:

  • rozmiaru i typ grobu, np. urnowy, podwójny, pojedynczy,
  • przekroju płyty - im grubsza, tym wyższa cena,
  • wysokości i złożoności projektu,
  • liczby dodatków w postaci rzeźby czy wazonu.

W naszej ofercie kamieniarstwa znajdą Państwo nagrobki granitowe i pomniki cmentarne. Mają one proste geometryczne kształty i mogą być wykończone stelą lub tradycyjnym krzyżem.

Materiał na granitGwarantujemy wysoką jakość materiałów i wykonania oraz krótkie terminy realizacji. We Wrocławiu i okolicach obsługujemy cmentarze różnych wyznań. Zamówienie można u nas złożyć w dogodny dla siebie sposób - osobiście w zakładzie lub drogą mailową. Na podstawie przesłanych informacji przygotujemy wstępną wycenę nagrobka granitowego. Po otrzymaniu od Państwa akceptacji przystąpimy do realizacji zlecenia. Na tym etapie poprosimy o udostępnienie informacji o miejscu pochówku i danych osoby zmarłej, takich jak imię, nazwisko oraz daty - urodzenia i śmierci.

Napisy na płycie mogą być:

  • piaskowane,
  • ze stali nierdzewnej,
  • z mosiądzu.

Profesjonalne kamieniarstwo we Wrocławiu

Przykładowe granitowe pomniki cmentarne można zobaczyć na naszej stronie. W ramach usług przyjmujemy także zamówienia na podstawie projektów własnych. Wówczas Klient powinien dostarczyć wizualizację w formie ustalonej z naszym pracownikiem. Do ceny nagrobka doliczony jest transport i montaż pomnika na cmentarzu.