fbpx

Nagrobki – Lubin

Wszystkich mieszkańców Lubina oraz okolicznych miejscowości, zainteresowanych zamówieniem nagrobka dla bliskiej osoby, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Szwed-Granit, jako marka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, oferuje Państwu największy w regionie wybór solidnych, stylowych i niedrogich pomników wykonywanych z najwyższej jakości płyt granitowych. Trwałość, elegancja i ponadczasowy charakter naszych wyrobów pozwolą godnie uczcić zmarłego, stanowiąc wyraz szacunku i najlepszy sposób na upamiętnienie jego osoby.

Oferta pomników granitowych

W katalogu naszej firmy znajduje się kompleksowa oferta nagrobków, pomników oraz galanterii, dzięki czemu każdy monument będzie prezentował się jeszcze bardziej efektownie. Tym, co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji, jest stosowanie do produkcji pomników wyłącznie najtrwalszych gatunków strzegomskiego granitu, od wieków będącego synonimem najwyższej jakości. Naszym Klientom z Lubina oferujemy m.in.:

  • pojedyncze i podwójne nagrobki ekonomiczne, będące rozwiązaniami „na każdą kieszeń”, łączącymi prostotę i elegancję formy z najwyższą jakością,
  • wykonywane zgodnie z aktualnymi trendami architektonicznymi pomniki standard, dostępne w bogatej gamie kolorów i wzorów,
  • realizowane wyłącznie z najszlachetniejszych odmian kamienia nagrobki premium, łączące w sobie niebanalny, efektowny, klasyczny lub nowoczesny design, ponadprzeciętną trwałość oraz ekskluzywny charakter nagrobnej galanterii.

Niezależnie od tego, czy w obszarze zainteresowań Klienta znajdują się nagrobki ekonomiczne, standard czy premium, odpowiadamy na Państwa oczekiwania, dostarczając wysokiej klasy pomniki na terenie Lubina i okolic. Realizujemy pojedyncze i podwójne monumenty, z przeznaczeniem na grób murowany, ziemny lub urnowy. Mnogość wariantów wykończenia, szeroki wybór galanterii nagrobnej oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwalają nam w pełni odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Trwałość i piękny wygląd na lata

Na każdy wykonany przez nas pomnik oraz usługę montażową udzielamy 2-letniej gwarancji. Jednocześnie, zachęcamy Państwa do podpisania Umowy Serwisowej, na mocy której okres gwarancyjny zostanie wydłużony, a Państwo zyskają pewność regularnie wykonywanych czynności konserwacyjnych, pozwalających zachować nagrobek w doskonałym stanie przez wiele lat. Nieustannie rozwijany park maszynowy oraz doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam podejmować się najbardziej niestandardowych realizacji.