fbpx

Nagrobki - Polkowice

Odejście kogoś bliskiego zawsze jest bolesnym ciosem dla jego rodziny oraz przyjaciół. Nic więc dziwnego, że tak wielu z nas pragnie celebrować pamięć po zmarłym, czego wyrazem jest m.in. postawienie efektownego i eleganckiego pomnika, który w godny sposób upamiętni jego osobę. Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Polkowic oraz okolicznych miejscowości, proponuje szeroki wybór trwałych i stylowych nagrobków z granitu, dostępnych w różnych wariantach cenowych. Dzięki temu godne upamiętnienie bliskiej Państwa sercu osoby będzie możliwe niezależnie od wysokości domowego budżetu.

Szwed-Granit – stylowe pomniki z granitu

Nasza działająca od 2004 roku na lokalnym rynku kamieniarskim firma specjalizuje się w produkcji nagrobków wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych odmian granitu strzegomskiego. Zaawansowane możliwości w zakresie obróbki tego kamienia daje nam nowoczesny, nieustannie rozwijany park maszynowy. Dzięki temu nie boimy się trudnych wzwań i z przyjemnością wykonamy dla Państwa nawet najbardziej niestandardowe zlecenie dotyczące produkcji oraz montażu nagrobka w Polkowicach lub którejś z okolicznych miejscowości.

Nagrobki ekonomiczne

W naszej ofercie mamy bogaty wybór pomników budżetowych, które oprócz atrakcyjnej ceny wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością zastosowanych materiałów, prostym i eleganckim wyglądem oraz najwyższą jakością i estetyką wykonania.

Pomniki standardowe

Jeśli poszukują Państwo monumentu, który swoim kształtem, wyglądem oraz wzornictwem nawiązuje do aktualnych trendów w branży kamieniarskiej, zachęcamy do skorzystania z bogatej gamy konstrukcji w wersji standard. Tworzone w oparciu o współczesne standardy modele, dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, z możliwością wyboru efektownej galanterii.

Nagrobki premium

Powstają z myślą o wszystkich tych, którzy w wyjątkowy sposób pragną upamiętnić zmarłego. Łączące w sobie szlachetność strzegomskiego granitu, ekskluzywny charakter galanterii nagrobnej oraz ponadczasową elegancję pomniki z daleka przyciągają wzrok. Tworzone wyłącznie z najlepszych gatunków kamienia granitowego.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi oczywiście bogaty wybór nowoczesnej i klasycznej galanterii nagrobnej. Na wszystkie nasze wyroby kamieniarskie oraz usługi montażowe na terenie Polkowic i okolicznych miejscowości, udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Wiemy, że w obliczu śmierci bliskiej osoby nie każdy potrafi skupić się na wyborze odpowiedniego nagrobka, dlatego zapewniamy Państwu również kompleksowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji pomnika.