fbpx

Nagrobki, pomnikiLegnica

Pochówek bliskiej osoby to przykry i smutny obowiązek, ale gdy dojdzie do takiej sytuacji, należy zadbać o godne pożegnanie, a następnie równie wyjątkowe upamiętnienie. Oglądając nagrobki, powinno się zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał, z którego są wykonane, a także estetykę wzorów zaproponowanych przez zakład kamieniarski.

W Strzegomiu od 2004 roku działa i rozwija się nasza firma Szwed-Granit, która cieszy się popularnością również wśród klientów z Legnicy, Wrocławia, Wałbrzycha czy Polkowic. Głównym surowcem, po który sięgają pracownicy zakładu, jest lokalnie pozyskiwany granit strzegomski. Aby jednak nagrobki w ofercie nie były jedynie jasno-szare, importujemy z zagranicy surowiec wyróżniający się bardzo zróżnicowaną i estetyczną kolorystyką.

Zapraszamy do poznania naszych nagrobków

Rolą zakładu kamieniarskiego w Legnicy i innych miastach jest przygotowywanie nagrobków według bardzo wysokich norm jakościowych. Produkt, który trafia bezpośrednio na cmentarz, ma być trwały i godnie upamiętniający zmarłą osobę. Asortyment Szwed-Granit jest skrojony na każdą kieszeń – zamówienia mogą składać zarówno klienci poszukujący pomników ekonomicznych, jak i typu premium. Litery z metaloplastyki, dodatkowy fundament czy kuto-ocynkowana galanteria stanowią świadectwo przywiązania do detali i troskę o najwyższy poziom sprzedawanego modelu.

Warto porównywać dostępne wzory i zestawić ze sobą kolorystykę poszczególnych rodzajów granitu. Ze Strzegomia do Legnicy nie jest daleko, nic więc dziwnego, że klienci nierzadko odwiedzają obie te miejscowości w poszukiwaniu najlepszej oferty. Każdy rok przynosi kolejne, ważne kroki na ścieżce rozwoju naszej firmy. Sprzęt, którym dysponujemy, nie zawodzi oczekiwań doświadczonych pracowników, którzy dzięki odpowiedniemu wyposażeniu są w stanie pracować precyzyjnie i wydajnie. To gwarancja produkcji na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecamy eleganckie nagrobki z granitu strzegomskiego. W naszej firmie można złożyć również zamówienie na model w innym kolorze, z innego surowca o równie dobrych parametrach jakościowych.