fbpx

Pomniki, nagrobki granitowe, kamieniarstwo - Dolny Śląsk

Nagrobki i pomniki granitowe - Dolny Śląsk

Oferta naszego zakładu kamieniarskiego to pięknie wykonane i trwałe nagrobki granitowe z wysokiej jakości naturalnego materiału. Kamieniarstwo to profesja, którą zajmujemy się od wielu lat. W tym czasie udoskonaliliśmy swój warsztat pracy i umiejętności potrzebne do realizacji zamówień na pomniki. Robimy je z wysokiej jakości szarego granitu i odmian tego kamienia. Są one dostarczane od sprawdzonych producentów polskich i europejskich.

 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje nagrobek granitowy?

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną nagrobków granitowych, zapraszamy do kontaktu. W czasie rozmowy ustalimy wielkość płyty, jej grubość oraz rodzaj steli. Są to najważniejsze czynniki wpływające na cenę pomnika. Zależy ona także od rodzaju wykończenia: w formie krzyża, klasycznej steli czy też rzeźby. Można również zlecić nam przygotowanie lampionów oraz wazonów na kwiaty. Przykładowe realizacje naszego zakładu znajdą Państwo na naszej stronie. W koszt nagrobka wliczony jest transport i montaż na cmentarzu.

Kamieniarstwo na Dolnym Śląsku

Oferujemy nasze usługi Klientom z Dolnego Śląska. Mając na uwadze rozległość tego regionu, umożliwiamy złożenie zamówienia także drogą mailową lub telefoniczną. Za pomniki granitowe można zapłacić gotówką w naszym zakładzie lub przelewem na konto bankowe. Zapewniamy także pełne wsparcie pracowników na każdym etapie realizacji zlecenia. Oferujemy profesjonalne kamieniarstwo w konkurencyjnych cenach i terminowość. W sprawie szczegółów realizacji mogą Państwo napisać lub zadzwonić do naszego biura.

Nowoczesne nagrobki granitowe, pomniki - Wrocław

Pomniki, nagrobki - Wrocław

GranitNasza firma z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się od wielu lat w kamieniarstwie. Wykonujemy pomniki cmentarne z trwałego i dekoracyjnego granitu. Ten materiał charakteryzuje się doskonałą odpornością zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Dzięki tej właściwości płyta oraz tablica mogą pozostać w stanie nienaruszonym przez kilka dekad bez konieczności remontu. Na szczególną uwagę zasługuje piękna jasnoszara barwa pomników granitowych. Mają one elegancki wygląd oraz są łatwe w pielęgnacji. Kamień strzegomski cieszy się doskonałą opinią wśród nabywców w Polsce i Europie.

Koszt nagrobka z granitu strzegomskiego

Jeśli chodzi o ceny nagrobków, to ustalane są indywidualnie i zależą od:

 • rozmiaru i typ grobu, np. urnowy, podwójny, pojedynczy,
 • przekroju płyty - im grubsza, tym wyższa cena,
 • wysokości i złożoności projektu,
 • liczby dodatków w postaci rzeźby czy wazonu.

W naszej ofercie kamieniarstwa znajdą Państwo nagrobki granitowe i pomniki cmentarne. Mają one proste geometryczne kształty i mogą być wykończone stelą lub tradycyjnym krzyżem.

 

Materiał na granitGwarantujemy wysoką jakość materiałów i wykonania oraz krótkie terminy realizacji. We Wrocławiu i okolicach obsługujemy cmentarze różnych wyznań. Zamówienie można u nas złożyć w dogodny dla siebie sposób - osobiście w zakładzie lub drogą mailową. Na podstawie przesłanych informacji przygotujemy wstępną wycenę nagrobka granitowego. Po otrzymaniu od Państwa akceptacji przystąpimy do realizacji zlecenia. Na tym etapie poprosimy o udostępnienie informacji o miejscu pochówku i danych osoby zmarłej, takich jak imię, nazwisko oraz daty - urodzenia i śmierci.

Napisy na płycie mogą być:

 • piaskowane,
 • ze stali nierdzewnej,
 • z mosiądzu.

 

Profesjonalne kamieniarstwo we Wrocławiu

Przykładowe granitowe pomniki cmentarne można zobaczyć na naszej stronie. W ramach usług przyjmujemy także zamówienia na podstawie projektów własnych. Wówczas Klient powinien dostarczyć wizualizację w formie ustalonej z naszym pracownikiem. Do ceny nagrobka doliczony jest transport i montaż pomnika na cmentarzu.

Nagrobki – Lubin

Wszystkich mieszkańców Lubina oraz okolicznych miejscowości, zainteresowanych zamówieniem nagrobka dla bliskiej osoby, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Szwed-Granit, jako marka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, oferuje Państwu największy w regionie wybór solidnych, stylowych i niedrogich pomników wykonywanych z najwyższej jakości płyt granitowych. Trwałość, elegancja i ponadczasowy charakter naszych wyrobów pozwolą godnie uczcić zmarłego, stanowiąc wyraz szacunku i najlepszy sposób na upamiętnienie jego osoby.

Oferta pomników granitowych

W katalogu naszej firmy znajduje się kompleksowa oferta nagrobków, pomników oraz galanterii, dzięki czemu każdy monument będzie prezentował się jeszcze bardziej efektownie. Tym, co wyróżnia nasze usługi na tle konkurencji, jest stosowanie do produkcji pomników wyłącznie najtrwalszych gatunków strzegomskiego granitu, od wieków będącego synonimem najwyższej jakości. Naszym Klientom z Lubina oferujemy m.in.:

 • pojedyncze i podwójne nagrobki ekonomiczne, będące rozwiązaniami „na każdą kieszeń”, łączącymi prostotę i elegancję formy z najwyższą jakością,
 • wykonywane zgodnie z aktualnymi trendami architektonicznymi pomniki standard, dostępne w bogatej gamie kolorów i wzorów,
 • realizowane wyłącznie z najszlachetniejszych odmian kamienia nagrobki premium, łączące w sobie niebanalny, efektowny, klasyczny lub nowoczesny design, ponadprzeciętną trwałość oraz ekskluzywny charakter nagrobnej galanterii.

Niezależnie od tego, czy w obszarze zainteresowań Klienta znajdują się nagrobki ekonomiczne, standard czy premium, odpowiadamy na Państwa oczekiwania, dostarczając wysokiej klasy pomniki na terenie Lubina i okolic. Realizujemy pojedyncze i podwójne monumenty, z przeznaczeniem na grób murowany, ziemny lub urnowy. Mnogość wariantów wykończenia, szeroki wybór galanterii nagrobnej oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwalają nam w pełni odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Trwałość i piękny wygląd na lata

Na każdy wykonany przez nas pomnik oraz usługę montażową udzielamy 2-letniej gwarancji. Jednocześnie, zachęcamy Państwa do podpisania Umowy Serwisowej, na mocy której okres gwarancyjny zostanie wydłużony, a Państwo zyskają pewność regularnie wykonywanych czynności konserwacyjnych, pozwalających zachować nagrobek w doskonałym stanie przez wiele lat. Nieustannie rozwijany park maszynowy oraz doświadczenie naszych pracowników pozwalają nam podejmować się najbardziej niestandardowych realizacji.

Nagrobki - Polkowice

Odejście kogoś bliskiego zawsze jest bolesnym ciosem dla jego rodziny oraz przyjaciół. Nic więc dziwnego, że tak wielu z nas pragnie celebrować pamięć po zmarłym, czego wyrazem jest m.in. postawienie efektownego i eleganckiego pomnika, który w godny sposób upamiętni jego osobę. Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Polkowic oraz okolicznych miejscowości, proponuje szeroki wybór trwałych i stylowych nagrobków z granitu, dostępnych w różnych wariantach cenowych. Dzięki temu godne upamiętnienie bliskiej Państwa sercu osoby będzie możliwe niezależnie od wysokości domowego budżetu.

Szwed-Granit – stylowe pomniki z granitu

Nasza działająca od 2004 roku na lokalnym rynku kamieniarskim firma specjalizuje się w produkcji nagrobków wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych odmian granitu strzegomskiego. Zaawansowane możliwości w zakresie obróbki tego kamienia daje nam nowoczesny, nieustannie rozwijany park maszynowy. Dzięki temu nie boimy się trudnych wzwań i z przyjemnością wykonamy dla Państwa nawet najbardziej niestandardowe zlecenie dotyczące produkcji oraz montażu nagrobka w Polkowicach lub którejś z okolicznych miejscowości.

Nagrobki ekonomiczne

W naszej ofercie mamy bogaty wybór pomników budżetowych, które oprócz atrakcyjnej ceny wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością zastosowanych materiałów, prostym i eleganckim wyglądem oraz najwyższą jakością i estetyką wykonania.

Pomniki standardowe

Jeśli poszukują Państwo monumentu, który swoim kształtem, wyglądem oraz wzornictwem nawiązuje do aktualnych trendów w branży kamieniarskiej, zachęcamy do skorzystania z bogatej gamy konstrukcji w wersji standard. Tworzone w oparciu o współczesne standardy modele, dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, z możliwością wyboru efektownej galanterii.

Nagrobki premium

Powstają z myślą o wszystkich tych, którzy w wyjątkowy sposób pragną upamiętnić zmarłego. Łączące w sobie szlachetność strzegomskiego granitu, ekskluzywny charakter galanterii nagrobnej oraz ponadczasową elegancję pomniki z daleka przyciągają wzrok. Tworzone wyłącznie z najlepszych gatunków kamienia granitowego.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi oczywiście bogaty wybór nowoczesnej i klasycznej galanterii nagrobnej. Na wszystkie nasze wyroby kamieniarskie oraz usługi montażowe na terenie Polkowic i okolicznych miejscowości, udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Wiemy, że w obliczu śmierci bliskiej osoby nie każdy potrafi skupić się na wyborze odpowiedniego nagrobka, dlatego zapewniamy Państwu również kompleksowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji pomnika.

Nagrobki - Zgorzelec

Piękny i trwały nagrobek – obok pamięci i modlitwy – stanowi jeden z tych elementów, dzięki którym zmarły nadal żyje w pamięci bliskich mu osób. Nic więc dziwnego, że tak wielką uwagę przywiązujemy do estetyki pomników zamawianych dla członków naszej rodziny oraz przyjaciół. W bogatej ofercie firmy Szwed-Granit znajdą Państwo szeroki wybór nagrobków, które pozwolą godnie upamiętnić zmarłego, łącząc w sobie najszlachetniejsze walory strzegomskiego granitu, z niebanalną estetyką oraz najwyższą jakością wykonania. Swoją ofertę adresujemy do osób zamieszkujących Zgorzelec oraz najbliższe okolice.

Oferta nagrobków dla mieszkańców Zgorzelca

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment pomników odpowiadający potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była najwyższa i w pełni dopasowana do Państwa oczekiwań. W związku z tym Klientom pragnącym zamówić w Zgorzelcu nagrobek dla bliskich proponujemy:

 • pomniki ekonomiczne – dedykowane tym z Państwa, którzy poszukują rozwiązań trwałych, eleganckich i jednocześnie budżetowych. Prostota konstrukcji w połączeniu z doskonałą precyzją obróbki powodują, że zamówiony nagrobek będzie stanowił wyraz najwyższego szacunku dla zmarłej osoby,
 • nagrobki standardowe – dostępne w wielu wzorach nawiązujących do współczesnych trendów w architekturze cmentarnej. Oferujemy wiele płyt granitowych w wielu kolorach, co pozwala nam na wykonanie zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego pomnika,
 • nagrobki premium – pozwalające w szczególny sposób uczcić pamięć bliskiej Państwu osoby. Wykonywane z najbardziej szlachetnych i najtrwalszych gatunków naturalnego kamienia, bogato zdobione, wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, dzięki czemu już z daleka przyciągają wzrok, dowodząc, jak istotną rolę osoba zmarła odegrała w Państwa życiu.

Trwałe i stylowe pomniki ze strzegomskiego granitu

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo zamówić nagrobek w wersji ekonomicznej, standardowej czy premium, oferujemy możliwość wykonania dowolnego rodzaju pomnika: pojedynczego, podwójnego, na grób murowany, ziemny lub urnowy. Każdy nasz produkt w połączeniu z unikatową galanterią nagrobną, pozwoli należycie uczcić pamięć po zmarłym. Na realizowane przez nas w Zgorzelcu i okolicach usługi dostawy oraz montażu udzielamy pisemnej, 24-miesięcznej gwarancji, która może zostać przedłużona po podpisaniu z naszą firmą Umowy Serwisowej, do czego gorąco zachęcamy.