fbpx

W naszym Zakładzie Kamieniarskim wykonujemy nagrobki premium na grób podwójny, które przeznaczane są najczęściej dla małżonków. Proponujemy eleganckie pomniki z granitu, który jest najtrwalszym kamieniem naturalnym stosowanym w architekturze cmentarnej. Jego zaletą jest wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych i mechaniczne uszkodzenia, dlatego wznoszone z niego obiekty zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat i nie wymagają skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. 

W galerii znajdą Państwo bogaty wybór wzorów nagrobków podwójnych oraz grobowców rodzinnych, jakie można zamówić w naszej firmie. Wśród nich są pomniki klasyczne oraz nowoczesne, które wyróżnia niepowtarzalna stylistyka i precyzyjne wykończenie. Mamy szeroki asortyment różnych gatunków granitu polskiego (m.in. ze Strzegomia) i importowanego, Orion, Kuru Grey, Impala, Olive Green, Balmoral, Lablador, Viscount White, Blue in the Night i inne

Dzięki takiej dostępnosci granitów jesteśmy w stanie zaoferować płyty w niemal każdym możliwym kolorze. Wykonujemy także napisy z metaloplastyki, galanterię nagrobną kuto-ocynkowaną oraz elementy dekoracyjne z kamienia naturalnego.