fbpx

W naszym katalogu produktów znajdują się nagrobki standardowe, których wzornictwo odpowiada aktualnym trendom w architekturze cmentarnej. Wznosimy konstrukcje różnego rodzaju - na groby ziemne, urnowe i murowane, w wersjach pojedynczych i podwójnych. 

Proponujemy bardzo duży wybór modeli pomników klasycznych i nowoczesnych, które wykonujemy z różnych gatunków granitu. Dzięki temu, że stosujemy materiał polski i importowany, możemy zaoferować rozsądne ceny oraz wyjątkowo szeroki wachlarz wzorów i kolorów płyt kamiennych. 

Wykorzystując nowoczesną technologię, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy obróbki materiału, dlatego nasze pomniki wyróżnia precyzja wykonania oraz elegancki styl. Podkreślamy go piękną galanterią nagrobną, na którą składają się takie elementy dekoracyjne jak napisy, tablice, wazony kamienne, krzyże, lampiony czy rzeźby. Zapraszamy do obejrzenia przykładów naszych realizacji w galerii. Na Państwa życzenie możemy wykonać także nagrobek według dostarczonego wzoru. 

NAGROBKI STANDARDOWE

Wybierz rodzaj nagrobka